Korduma kippuvad küsimused

Muidugi soovisime algselt koostööd teha just kohalike meistritega, kuid praeguste gaasihindade tõttu on enamik Eesti meistreid oma uksed kahjuks sulgenud.

Otsisime seejärel pikalt ja laialt Euroopast meistrit, kes otsitud kvaliteeti pakkuda suudaks. Lõpuks leidsime Tšehhist üle 300-aastase väärika ajalooga pereettevõtte, kellega on arenenud meil välja väga viljakas koostöö.

Jaa, saab. Marie Pokaalile omane roosa värv lisatakse klaasi sisse puhumise käigus ehk isegi 50 pesukorra järel värv ei kao ning klaas näeb välja sama ergas kui esimest korda hoides.

Jaa, perfektselt. Meie missioon ning lugu on leitavad ka karbist ehk need ei lähe kinkides kaduma. Lisaks on meie pokaalid pakitud juba kauni kingituse kujule ehk Sulle jääb vaid nime peale kirjutamise ja kuuse alla toimetamise vaev.

Meie jaoks oli eriti oluline, et Marie Pokaal on kehastus naiselikkusest ja enesekindlusest, mida Sa võiksid tunda sellest juues.

Kõige tähtsam oli meile klaasi kuju, mis coupe’i puhul imiteeribki ajalooliselt kuninganna Marie rindu. Ideaalse kuju nimel katsetasime mitme disainiga, et jõuda valminud erakordse vormini, mis ühendab endas nii funktsionaalsuse kui ka ilu!

Marie Pokaali teeb eriliseks ka selle elegantne roosa värvus. Roosa värv seondub armastuse, headuse ja naiselikkusega ehk toetab meie missiooni edasi andmist ideaalselt. Lisaks muudab roosa värvus ka kõikide jookide nautimise veel erilisemaks 💞

Saame suure uhkuse ja rõõmuga öelda, et Marie Pokaal on täiesti meie enda disainitud – inspireerituna muidugi Marie Antoinette’i legendist! Ideaalse klaasikuju saavutamiseks katsetasime mitme disainiga ja nüüdseks oleme jõudnud ainulaadse vormini, mis ühendab endas nii funktsionaalsuse kui ka ilu.